חזרנו השבוע מטיול נודד של 5 ימי רכיבה על סוסים בצרפת .
חייבת להגיד שזה היה אחד הטיולים הכי יפים ומהנים שעשינו כמשפחה.
האירגון השרות הנופים הכל היה מושלם!

דונה פריטל פרובאנס - צרפת אוקטובר 30, 2019

היתרון בטיול הוא הנוף המשתנה והאפשרות לחוות את הארץ המדהימה הזו מגב הסוס בלי חציצות. המסלול נבחר בקפידה והותאם לאתרים בעלי עניין כולל חוף הים. כל הארגון של הארוחות והלינה היה מצוין והתאים לנו בדיוק כולל גמישות והתאמה לבקשות אישיות. הסוסים היו כולם מאולפים היטיב ובכושר מתאים לרמת הקושי של הטיול. חשוב לציין שהדרישות הן לרכיבה ברמה גבוהה ולא למתחילים או חובבים וזה יתרון לרוכבים רציניים שלא יקבלו טיול סוסים של תיירים אלא את הדבר האמיתי.

נועה ועטר שחק פרובאנס- קמארג יוני 3, 2019

עופר היקר, תודה רבה על הטיול הנפלא ועל השבוע החלומי הזה !! נתראה בטיול הבא

ציפורה לייכטר (מאי 2017) ינואר 12, 2018

אין לי מספיק מילים לתאר את הטבע, את העוצמה ,את היופי ואת הקסם שתמון בכל יער שעברתי, ובכל שביל שדרכתי לנשום את האוויר ההרים הנקי שנכנס לתוך הנשמה וממלא אותה בשקט. והראש?! ריק ממחשבות. הגוף?! מתמלא אנדרנלין בכל צעד .והעיניים ? מה שהן ראו ... אף מצלמה לא תצליח להמחיש .לחלוף על נופים עוצרי נשימה, לראות חיות בר חופשיות, לעקוב אחרי כל תביעת כף רגל של דוב בתקווה לראות אחד. ולמזלי וזכיתי לראות אותו..בטבע (לא מפוחלץ). וההרגשה ? כלכך טובה למדתי המון על עצמי .. ועל הטבע. תודה למועדון רוכבי השטח ישראל ולעפר שגב על חוויה בלתי נשכחת

מאי כהן (מאי 2017) מאי 28, 2017

טיול ברמה גבוהה! חוויה מדהימה! מאורגן למופת מההתחלה ועד לסוף, התוכנית הייתה מעניינת, נופים מדהימים אוכל אוטנטי, סוסים טובים וציוד נח. והכי חשוב, נוצרה כימיה טובה בין האנשים ואנחנו ממשיכים להיפגש כקבוצה לפעילויות שונות גם היום. עפר המון תודה, מצפה לטיולים נוספים 🙂

שירה הויטש (ספטמבר 2016) מאי 15, 2017

הטיול לאזור הרי הקרפטים ברומניה (טרנסילבניה) היה נפלא. התקבלנו ע"י בעלי חווה מדהימים, סוסים מאומנים לטיול ארוך, אוכפים וציוד רכיבה נילווה(שקיים) נוחים ומותאמים להפליא,מדריך(בעל החווה) שמכיר כל שביל באיזור ובסיוע זוגתו (ש"הקפיצה"את הציוד כל יום ללינת הלילה הבא), רכבנו בהנאה מרובה. האיזור ההררי ,היערות האינסופיים, המעבר בכפרים הרומנים האוטנטיים שכבר משולבים בהם פה ושם מבנים מודרניים המפגש עם החקלאים שעדיין מעבדים שדותיהם בכלים של ראשית המאה הקודמת, ורועי עדרי הכבשים והפרות  היה חוויתי. הלינה והאירוח במלוניות (גסטהאוז) עם האוכל הרומני-הונגרי היה לעילא ולעילא. ולעופר, שהכין ועשה עבודת הכנה יסודית, יישר כח!

יוסי בלנדר-גבת (ספטמבר 2016) מאי 15, 2017

טיול הסוסים בקרפטים היה חוויה חד פעמית ומיוחדת. ללא ספק טיול שזוכרים כל החיים.
המסלול היה מאתגר ומגוון עם נופים משגעים. הסוסים היו רגועים והציוד היה במצב מצויין.
הכל היה מתוכנן בקפידה. האירוח היה אדיב וברמה גבוהה.
תודה עופר על הארגון המוצלח והמקצועי, ועל היחס האישי החם !

מעין סולימן (ספטמבר 2016) מאי 15, 2017

חוויה מדהימה יוצאת דופן...מרגשת ומלאת התפעלות מסלול מעניין סוסים נוחים ומדהימים הצוות שמלווה ומקבל אותנו היה מדהים המדריך מהארץ איש מקסים בעל ידע וניסיון. בקיצור טיול ששווה כל אגורה ומומלץ מאוד מאוד.

חנה זיבוב (ספטמבר 2016) פברואר 28, 2017

חוויה מתוך האגדות, ביערות רחוקים, עם נופים שמוצאים רק בהרים הרחוקים סוסים מקסימים, שקשה לעזוב אותם אחרי השבוע המדהים הזה..!
ציוד מעולה, נוח ואיכותי חוויה שכל אחד שאוהב סוסים חייב לעשות...!
ממליצה מאוד לחובבי הסוסים

עדי גדון (ספטמבר 2016) פברואר 28, 2017