החבילות הקצרות מיועדות לרוכבים ומטיילים עצמאיים יחידים,זוגות או קבוצות רוכבים שמעדיפים לצאת יחד ל 2-3 ימי רכיבה , עבורכם נבנה את “טיול החלומות” בהתאם לרצונות, הסגנון וההעדפות הייחודיים לכם ובדיוק כפי שתבחרו ,בין אם במהלך השבוע או חבילות לסופ’ש.
לטיולים אלו ניתן יהיה לצרף בני/ות זוג או חברים שאינם רוכבים להם תורכב תכנית סיור נפרדת במהלך ימי הרכיבה.
בהתאם למסגרת התקציב שאתם תקבעו ולמינונים שתעדיפו בין רכיבה, מנוחה, קניות, שווקים, בילויים ופנאי או דגש על תחומי העניין האישיים שלכם: היסטוריה, תרבות, ערים תוססות או אזורי הכפר השלווים – אתם אלה שתבחרו בדיוק איך ולאן לטייל.
אנו, בשיתוף המומחים של דיזנהאוז, נלמד מה ההעדפות שלכם והאם תרצו בליווי מלווה ישראלי ונרקום עבורכם מספר חלופות מהן תוכלו לבחור את הטיול המושלם עבורכם.
יחד נתכנן את מועדי הנסיעה שתרצו, נטפל עבורכם בהזמנות הטיסות, כולל טיסות הפנים והמלונות בהם תרצו ללון, נזמין ונדאג לכל ההעדפות בנוגע לאוכל (כשרות,צמחוניים וכדומה), נטפל עבורכם בתיאום כל פרטי הלוגיסטיקה וההסעות, לרשותכם מבחר אפשרויות לשכירת רכב או אף לשירותי נהג ומדריך.
נציע לכם מגוון סיורים ואטרקציות שיהלמו את תחומי העניין שלכם, כולל אפשרות למדריכים מקומיים שילוו אתכם בכל או בחלק מהטיול.

לקבלת פרטים אנא מלא את הטופס בתחתית העמוד ונציג החברה יחזור אליך בהקדם.